Ağaoğlu My City Hakkında

Kasım 2000 tarihinde tamamlanan My City, 592 daire ve 6 villadan oluşmaktadır. Sosyal-sportif yaşam kulübü My Club dahilinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve Türk Hamamı yer almaktadır. Ayrıca My City yaşam alanı kapsamında yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol-voleybol-squash sahası, bilardo salonu, restoran kafe-bar ve kreş de bulunmaktadır

Kentli insanın hayatını kolaylaştırabilecek, zamandan tasarruf sağlayacak, tüm insanlar bu sitede toplanacak...

Şirketin 2000 yılında gerçekleştirdiği 6 lüks villa ve 592 daireden oluşan projesi Ağaoğlu My City ise istanbul Ümraniyede yükselerek çağdaş yaşamaın merkezi oldu.

Yemyeşil bir çevre ile huzurlu atmosferin buluştuğu Ağaoğlu My City yüksek inşaat teknolojisi ile geleceğinizi güvenli temeller üzerine kurdu Ağaoğlu My City nin inşaatı öncelikle zemininin depreme karşı jeofizik ve jeoteknik tüm etüdleri yapılmıştır.

Ağaoğlu'nun ilk projesi My City Ümraniye'de yaklaşık 600 aile ayrıcalıklı bir yaşam sürüyor. Yeşillendirilmiş alanlarla huzurlu bir atmosfer oluşturulan My Cityde, yüksek inşaat teknolojisiyle site sakinlerinin geleceği sağlam temeller üstüne kurulmuş durumda.

Dört dörtlük bir şehir projesi...

Ağaoğlu My City'nin inşaatı öncesinde zemininin depreme karşı jeofizik ve jeoteknik tüm etüdleri yapıldı.Kentli insanının hayatını kolaylaştıracak zamandan tasarruf etmesini sağlayacak tüm insanlar bu sitede toplandı.MyCity, İstanbul Ümraniye'de yükselerek çağdaş yaşamın merkezi oldu.

Yeni bir yaşam tarzı...

Ağaoğlu My City' den konut sahibi olanlar sadece kendilerine bir ev almakla kalmıyor aynı zamanda bir yaşam tarzı da satın alıyorlar. Çünkü My City, tüm aktiviteleriyle sitenizde çıkmadan gerçekleştirebileceğiniz alternatifleri içinde saklıyor.

My City Club... Arzulanan bir yaşam alanı...

Ağaoğlu'nun sosyal-sportif yaşam kulübü My Club'ın ilki My City'de bulunuyor. My City sakinleri My Club ile yaz-kış havuz keyfi sürüyor; fitness center'da sağlıklı ve formda kalıyor, sauna ya da Türk hamamında günün yorgunluğu ve stresinden arınıyor. Ayrıca My Club'ın bünyesinde her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek bir alışveriş merkezide bulunuyor.

Ağaoğlu MyCity, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleriyle arzulanan bir yaşam alanı sunuyor.

Yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol-voleybol sahasında enerji depoluyor; bilardo salonu, restoran cafe - barda sevdikleriyle keyifli zamanlar paylaşıyor

Özellikler

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu My City Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri