Ağaoğlu My Office 212 Hakkında

Ağaoğlu, konut sektöründeki üstün nitelikteki yapı anlayışını şimdi de iş hayatına taşıyor. My Office 212'yi iş dünyasının hizmetine sunuyor.

Evinizin sıcaklığının, ofisinizin kalite ve konforu ile bir araya geldiği Ağaoğlu My Office 212'de, 80 m2 ile 8000 m2 arasında değişen ofis seçenekleri bulunuyor.

Housekeeping hizmetinden concierge hizmetine, sağlık kulübünden ücretsiz araç servisine kadar ihtiyacınız olan onlarca servis, 5 yıldızlı hizmet anlayışıyla iş hayatının profesyonellerine kusursuz bir şekilde sunuluyor. Ağaoğlu My Office 212, Avrupa yakasında, iş dünyasının yerli ve yabancı birçok işletmesine ev sahipliği yapan, merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Sosyal çevreye olan yakınlığı ve şehrin önemli noktalarına kolay ulaşım imkânı sunmasıyla, size şimdiden çok kârlı bir yatarımın kapılarını aralıyor.

Zamanın ötesinde bir mimari anlayış...

Mimaride işlevsellik önemlidir. Ağaoğlu'nun mimarlık anlayışı, gereksizliği benimseyen bir çok örneğin aksine, My Office 212 ile kendi dilini konuşarak, formların ve anlamların boşa harcanmasına karşı koyuyor.

ister 80 m2 ister 8000 m2...

My Office 212, 80 m2 ile 8000 m2 arasında değişen ofis seçenekleriyle, kendinize en uygun olan çalışma ortamını seçme fırsatını sunuyor.

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu My Office 212 Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri