Ağaoğlu My Residence 212 Hakkında

AĞAOĞLU AVRUPA' YA 2. KEZ HAYAT VERİYOR
Yasam mimarı Ağaoğlu, Ev-Ofis projesi ile Avrupa yakasına bir kez daha geçiyor; Avrupa' ya yeniden farklı bir yasam tarzı getiriyor. Sadece konut değil, hayata değer katan yaşam alanları tasarlayan ağaoğlu, My Residence 212 Projesi ile Güneşli' de sizin için yepyeni bir yaşam inşa ediyor.

Geleceği Parlak Bir Yatırım Bölgesi
Gerçekleştirdiği inşaat projeleriyle konut yapımı kadar, yeni yaşam merkezlerini de inşa eden Ağaoğlu, şimdi Güneşli' de yepyeni bir iş ve yaşam merkezi yaratıyor. Konumu itibarıyla yapılaşmaya son derece müsait olan ve kara, deniz, hava yolu ulaşım merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Güneşli, Ağaoğlu tarafindan geleceği parlak bir yatırım bölgesine dönüştürülüyor. Evinizin konforu, şimdi iş hayatınızla iç içe. Çalışma ortamınızdaki bu rahatlık, iş toplantılarınızın da sıcak bir ortamda geçmesini sağlayacak.

Beklentilerinizin Üzerinde Bir Yaşam Tarzı

My Residence 212, 5 yıldızlı bir otelin tüm olanaklarını size sunarken, Ev-Ofis daireniz, içinizi açacak Bir deniz manzarası ile bütünleşiyor. Bu konforun size hissettireceği özgün duygular, yaşam tarzınıza ayrıcalık katıyor.


EV-OFİS MİMARİSİ MY RESİDENCE 212' DE BİRLEŞTİ

Ev ve iş yaşamını bütünleştiren My Residence 212' de pazartesi sendromu tarihe karışıyor. Yeni haftaya yapacağınız mutlu başlangıçlar, pazartesi sabahlarını eğlence ve keyif dolu cumartesilere dönüştürüyor.

İş Seyahatlerinizin En Keyifli Kaçamağı

My Residence 212, yoğun İş temponuza ayak uyduracak bir bölgede yer alıyor. Atatürk Havalimanı' ndan indiğiniz anda evinizin konforu sizi beklerken, şehir merkezlerine ve fuar alanlarına yakın olmak, her an istediğiniz bölgeye rahatlıkla ulaşmanızı sağlıyor. Zorlu bir günün ardından, modern mimari anlayışı ile tasarlanmış My Residence 212'deki daireniz huzurlu ortamıyla sizi karşılıyor.

Yataktan Kalkar Kalkmaz İştesiniz

Artık işe gitmek için trafiğe katlanmak zorunda değilsiniz. Çünkü My Residence 212 evi, işinize getirdi, "hep iş hep İş" diyenlerdenseniz artik "hem iş hem ev" diyebilirsiniz.

İşe Biraz Ara Verin ve Sıcak Bir Duş Alıp Rahatlayın!

Bunun için istediğiniz zaman vakit yaratabilirsiniz. Nasıl olsa banyonuz sadece birkaç adım uzağınızda.

İŞ DÜNYASİNİN RİTMİ GÜNEŞLİ'DE HIZLANIYOR!
İş ve ev yaşamını uyum içinde sürdürmek isteyenler için yepyeni bir proje hayata geçiyor. Ev konforu ve ofis rahatlığı şimdi Ağaoğlu kalitesiyle tek bir çatı altında birleşiyor. My Residence 212.

Sosyal Olmak İçin Sosyal Çevreye de Yakın Olmalısınız

Bu yüzden My Residence 212 sosyal çevreye yakın bir konumda.
Fuar ve organizasyon merkezlerini dilediğiniz zaman ziyaret
edebilir, en büyük alışveriş merkezlerine evinizden çıkar çıkmaz
ulaşabilirsiniz.

My Residence 212 ile Ulaşımınız da Çok Kolay

Güneşli, ulaşım imkânlarıyla da oldukça cazip bir konumda bulunuyor. Atatürk havalimanı bölgenin önemini bir kat daha artırırken, metro hattı ulaşıma büyük katkı sağlıyor.

Yatırım, İş hayatının Özünü Oluşturur

Güvenlikten konfora, manzaralı dairelerden sağlıklı yaşam merkezlerine kadar yaşamı güzel kılan ne varsa, My Residence 212' de sizi bekliyor. Her ayrıntının standartların, nasıl üzerine çıktığını gördüğünüzde, siz de iyi bir yatırımla karşılaştığınızı anlayacaksınız.

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu My Residence 212 Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri