Ağaoğlu My Town Ispartakule Hakkında

AĞAOĞLU AVRUPA'YA 2. KEZ HAYAT VERİYOR
Yaşam mimarı Ağaoğlu, 2. buyuk projesi ile Avrupa yakasına bir kez daha geçiyor; Avrupa'ya yeniden farklı bir yaşam tarzı getiriyor. Sadece konut değil, hayata değer katan yaşam alanları tasarlayan Ağaoğlu, My Town projesi ile Ispartakule'de sizin için yepyeni bir yaşam inşa ediyor.

3 farklı tipte toplam 6 bloktan oluşan My Town, yeşil alan zenginliği ile sahip olduğu doğası, yalnızca belirli bir bölgeye değil, tüm proje alanına yayılan göleti ve sosyal yaşam kulübü My Club İle, hem kârlı bir yatırım hem de çağdaş bir yaşam fırsatı sunuyor.

Yenilikçi ve farklı mimarisi, konfor ve rahatlığı bir arada sunan iç mekan tasarımı, Küçükçekmece Gölü'ne hakim manzarasıyla My Town, Ağaoğlu'nun Avrupa yakasında gerçekleştirdiği ikinci büyük proje olma özelliğini taşıyor.


FERAH BİR YAŞAM İSTEYEN 30.000 KİŞİNİN HAYALİ MYTOWN ISPARTAKULE'DE HAYAT BULUYOR

Ağaoğlu, MyTown projesini hayata geçirmeden önce bir ilke imza attı ve konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini belirlemek amacıyla 30.000 kişilik bir anket gerçekleştirdi. Hayal ettikleri evin nasıl olduğunu belirten katılımcılar, vermiş olduğu yanıtlarla My Town Ispartakule'yi şekillendirdi.

Ankete katılan 30.000 kişi, oda ve salonlarının geniş, kullanım alanının verimli olduğu bir eve sahip olmak istediklerini belirtirken; genel beklenti, güzel bir manzaraya sahip, nefes alan, rahat ve ferah bir ev ortamı yönündeydi.

Türkiye'nin yaşam mimarı Ağaoğlu, beklentileri en üst seviyede karşılamak amacıyla, bu projeyi tamamen tüketici talepleri doğrultusunda tasarladı ve hayata geçirdi. Kısacası MyTown'u her zaman en iyiye layık olan halkımız şekillendirdi.


İSTAN BULDA YÜKSELEN BİR DEĞER MYTOWN ISPARTAKULE

Avcılar ve Bakırköy deniz otobüsü iskeleleri, Atatürk Havalimanı, TEM ve Basın Ekspres Yolu, ulaşım konusunda bölgenin büyük bir avantaja sahip olmasını sağlıyor.

Bu avantaj Mecidiyeköy, Levent ve Maslak gibi merkezlere kara yolu ulaşımını sadece 30 dk'ya kadar indirme kolaylığını da beraberinde getiriyor.

Bölgede yer alan ticaret ve fuar merkezleri ile Bahçeşehir ve İstanbul Üniversiteleri, eğitim ve kültür açısından gelişime önemli katkılar sağlarken, giderek artan yatırımlar bu gelişimi hızlandırıyor.

Sağlık ve sosyal hizmetler; bölgede yer alan devlet hastanesi, tıp merkezleri poliklinik ve sağlık ocakları tarafından sağlanırken, gelişim tüm hızıyla sürüyor. Eğitim konusu da sağlık hizmetleri gibi giderek geniş bir yelpazeye yayılıyor. Ispartakule, bölgesinde bulunan ilk ve orta dereceli eğitim kurumları ve üniversitelerle geleceğin çağdaş nesillerini yetiştirmek için emin adımlarla ilerliyor.

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu My Town Ispartakule Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri