Ağaoğlu My Village Hakkında

Ağaoğlu My Village, merkezi noktalara yakınlığıyla ideal bir yaşam alanı sunan Samandıra'da, 5 katlı konaklar ve tripleks villalardan oluşan benzersiz bir yerleşim. 80.000 m2'lik bir arazi üzerinde bina oturumları dışında tüm alanların yeşil bırakıldığı My Village'de, konforlu bir evin yanı sıra, sosyal ve sportif aktivite olanağı sunan My Village Club'dan, akıllı ev teknolojisine kadar iyi bir yaşam için hayal ettiğiniz her şey fazlasıyla var. Yüzme havuzları, fitness center, sauna, Türk hamamı,cafe My Village sakinlerinin eksiksiz bir mutluluk yaşaması için düşünülen detaylardan sadece birkaçı...

Ağaoğlu My Village Club, size ve sevdiklerinize çeşitli sosyal aktivitelerle tüm vaktinizi değerlendirebileceğiniz modern ve aktif bir yaşamın kapılarını aralıyor. Bu anlayışla hayata geçirilen Ağaoğlu My Club üyelik sistemiyle, tüm projelerimizde yer alan Club ve aktivitelerden yararlanacak, dolu dolu bir yaşamın tadını çıkaracaksınız. yarı olimpik açık yüzme havuzu, My Village Club: kapalı yüzme havuzu, türk hamamı, sauna, fitness centre, kafeterya, Toplantı salonları, konuk odaları, çocuk bahçeleri, voleybol ,futbol, tenis sahaları ve rekreasyon alanı (yeşil alan) ile huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor..

Villa Tipleri

A tipi villa:

B tipi konak daireler:

Özellikler

Samadıra'da kurulu My Village, Eylül 2003 tarihinde tamamlanmıştır. Projede 116 villa ve 176 konak olmak üzere toplam 292 konut mevcuttur. My Village'ta konforlu bir evin yanı sıra akıllı ev teknolojisi de dahil her türlü hizmet sunulmaktadır. Projede ayrıca Türk hamamı, sauna, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, restoran, kafe, toplantı salonları, konuk odaları, çocuk bahçeleri, çeşitli kültürel etkinlik alanları, voleybol, futbol ve tenis sahaları gibi birçok sosyal ve sportif olanak mevcuttur.

%95 YAŞAMIN BAŞLADIÄzI 80 DÖNÜM ARAZİ İÇERİSİNDE 116 ADET TRİPLEKS VİLLA VE 176 ADET 1 ODA 1 SALONDAN 4 ODA 1 SALONA KADAR DAİRE TİPLERİYLE, HAFTANIN 7 GÜNÜ AÇIK OFİSİMİZDE ZİYARETLERİNİZİ BEKLİYORUZ

MY VİLLAGE DE KONUTLARDAKİ MUHTEŞEM MİMARİ VE METREKARE ÇÖZÜMLERİNİN YANI SIRA, SİZE YAŞAMI FARKLI KILMAK İÇİN TÜM KONFOR VE EĞLENCENİN DÜŞÜNÜLDÜĞÜ MY VİLLAGE CLUB DA; AÇIK VE KAPALI YÜZME HAVUZU, SÜPER MARKET, TÜRK HAMAMI, SAUNA, FİTNESS, RESTAURANT VE KAFE, MİNİ GOLF SAHASI, ÇİM FUTBOL SAHASI, TENİS KORTLARI, BASKETBOL SAHASI VE ÇOCUK OYUN PARKLARI BULUNMAKTADIR.
UNUTMAYIN AĞAOĞLU YAŞAM STANDARDINIZI ARTTIRIR

Konum: ULAŞIM GÜNEYİNDE TEM OTOYOLU VE KARTAL SAPAĞI BULUNAN MY VILLAGE DEN FATIH SULTAN MEHMET KÖPRÜSÜ 15 DK., BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ 10 DK., SAHIL YOLU 15 DK., KADIKÖY 15 DK.

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Ağaoğlu My Village Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri