Antrium Residence Hakkında

Antrium Residance
57.000 m², 420 konut, açık-kapalı spor alanları, sosyal tesisler, yer altı otoparkları, inşaat, yatırım projesi.

Ümraniye'de, Carrefour Vega'nın yanında, 1. ve 2. köprü yollarının çakıştığı bir merkezde bulunan, ulaşımı rahat ve yürüme mesafesinde alışveriş ve eğlence merkezinin olduğu, etrafı ormanla çevrili 57.000 m²'lik doğa harikası bir alanda yer almaktadır.

Toplam 12 blok 416 daireden oluşan, yaklaşık %90 yeşil alana sahip Antrium Residence göleti, havuzları, spor tesisleri, oyun alanları, sosyal tesisi ile EQ'su yüksek bir yaşam alanı sağlamaktadır.

Kapalı güvenlikli site konseptinde dizayn edilen sitede yer üstü herhangi bir araç trafiği olmayıp otoparklar ve depolar yer altında olacaktır. Site içerisinde bir gölet, 3 açık yüzme havuzu, 3 basket-voleybol sahası, 3 tenis kortu, bir anaokulu, ayrıca içerde kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness center, kafeterya, çocuk oyun alanları ve barbekü alanlarının yer aldığı bir sosyal tesisin bulunması planlanmaktadır.

1+1 den 7+1 e kadar daire seçenekleri bulunan sitede daire büyüklükleri net 66 m² ile 325 m² arasında değişiyor. Her daire için; kapalı otopark (1 ve 2 odalılarda tek diğer bütün dairelerde çift otopark), otoparklardan direkt blok içine giriş imkanı, özel depo, daire içi dahil kesintisiz enerji (jeneratör), merkezi elektrikli süpürge sistemi olacak.

Tüm projelerimizde olduğu gibi radye temel, tünel kalıp (perde beton sistemi) ile son deprem yönetmeliklerine göre projelendirilip İTÜ'ce onaylatılarak uygulanacak kaba inşaat sisteminin yanında mantolama izolasyon sistemi dış cephe kaplaması uygulanacaktır.

Hedefimiz yine tüm projelerimizde olduğu gibi, site yaşamını bilen ve isteyen, her alanda güvenlik arayan, eğitim ve kültür seviyesi yüksek A-B grubu, genç-orta yaş grubu, orta ve üst düzey yönetici ve işletme sahiplerinden oluşan seçkin ailelere yaşam alanı oluşturmaktır.

Konum: Ümraniye'de, Carrefour Vega'nın yanında, 1. ve 2. köprü yollarının çakıştığı bir merkezde

Yüklenici Firma / Firmalar: Ant Yapı

Antrium Residence Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri