Dap Royal Center Hakkında

İstanbulun en gözde merkezlerinden Maltepe'de "yeni bir dünya" yükseliyor. Bu geleceğin Maltepe'si ve İstanbul'un ipuçlarını veren, tüm detayları DAP Yapı titizliği ile adeta nakış nakış işlenip size ve sevdiklerinize farklı bir yaşam alanını değil bambaşka bir yaşam biçimini sunan bir dünya...

Gökyüzünün mavisi burada su mavisi ile buluşuyor. Bin bir çeşit yeşil, dinginliği getiriyor bize. Bu dinginlikten yükselen iki rezidans kule, bir parça beyaz alıyor bulutlardan... Sanki bir tablo bu. Adı, DAP Royal Center.

Iş hayatında bir anın bile hayati önemi vardır. Bazı fırsatlar bir an farkıyla bizi bulurken bazılarında yine bu sürede kaçıp gider. Iş hayatındaki en önemli avantaj, ulaşım imkanlarının çoğunluğudur.

E-5'in hemen yanında bulunan DAP Royal Center. Maltepe sahil yolu. TEM ve diğer bağlantı yollarına çok yakın bir konumdadır. Havalimanı, deniz otobüsü ve yapımı devam eden metro vb. alternatif ulaşım İmkanlarına sahip olması. DAP Royal Center'ı farklı kılan özelliklerdir.

Seçkinlerin tercihi DAP Rptal Center, bu seçkinliği Golf Club ile bir adım ötesine taşıyor, Bir ilki gerçekleştirerek seçkinlerin sporu golfu DAP Royal Center'la buluşturuyo. Golf tutkunları, yerden onlarca metre yükseklikte, deniz ve Adalar manzarası eşliğinde keyifli anlar yaşıyor.

Loft tarzını aratmayan bir niteliğe sahip DAP Royal Center,350 cm tavan yüksekliği ile alışılmışın dışında yaşam alanları sunuyor. Yüksek tavanlı manzaranın doyumsuz keyfini daha fazla çıkarmak isteyenlere duvarsız, yekpare cam özelliği geniş bir bakış açısı ve ferah bir ortam vaat edİvor.

Evini işine ya da işini evine taşımak isteyenlere DAP Royal Center, yepyeni bir kavram öneriyor; Busidence
Business ve residence'ı birleşmesinden ortaya bir yaşam tarzını karşılayan busidence, DAP Royal Center' farklı bir anlam kazanıyor.

Yüklenici Firma / Firmalar: Dap Yapı

Dap Royal Center Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri