Dumankaya Cadde Hakkında

KURTKÖY'ÜN YENİ YAŞAM MERKEZİ
Dumankaya Cadde, İstanbul'un hızla gelişen ve değerlenen semtlerinden biri olan Kurtköy'ün tam kalbinde yer almaktadır. Aynı zamanda Kurtköy'e dinamizm getirecek bir yaşam merkezidir.

3 caddenin kesiştiği bir noktada yer alan ve 13.023 m2'lik bir arazide yükselecek olan Dumankaya Cadde, 303 rezidans konutlar ve "home office" ile 49 alışveriş alanından oluşmaktadır. 10'ar katlı 3 bloğun bulunduğu projede 1 blok home off kel ere, diğer 2 blok ise rezidans konutlara ayrılmıştır. Blokların altında ve yaşam merkezinin iç avlusunda çeşitli alışveriş birimleri ve kafetaryalar bulunmaktadır.

Dumankaya Cadde 1+1, 2+1 ve 3+1 konutları, nome-omceıerı ve alışveriş birimlerini bir araya getiren seçkin bir projedir. Projede terasa bakan evler villa konseptiyle geliştirilmiştir. Dumankaya Cadde hem daire, hem "home office" olarak çok renkli bir yaşam sunmaktadır.

Dumankaya Cadde'de Home-Ofis ile Residence blokları birbirinden bağımsızdır, her bloğun kedine ait lobi ve resepsiyon alanı bulunmaktadır. 3 blok da alışveriş alanlarının üstünde yükselmektedir. 3 tarafı cadde olan projenin içinden su öğesiyle beslenmiş bir yaya yolu ve caddesi geçmektedir. Dumankaya Cadde konut sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını giderebilecek zenginlikte olacaktır.

Dumankaya Cadde'de kapalı devre yayın ve iletişim platformu sayesinde hava durumu, trafik durumu, site içi duyuruları ve eklenebilecek modüllerle bilgilere hızlı ve rahat ulaşabilecekler. Ayrıca, Akıllı Kart sistemi ve Dumankaya Pusula hizmetlerinden de faydalanacaklardır

Yüklenici Firma / Firmalar: Dumankaya

Dumankaya Cadde Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri