Dumankaya Flex Hakkında

Trafiği Çözen Proje

Büyük metropollerde ulaşım en önemli sorunlardan biri. Artık pek çok kişi ile evi arasındaki mesafenin mümkün olduğunca az olması için çabalıyor. Böyleye trafikte saatlerce geçirmiyolar, kendilerine daha çok zaman ayırabiliyorlar, trafikten kazandıkları süreyi başka şekillerde değerlendiriyorlar... Dumankaya tam onlar için proje hazırladı!


İşten eve 3 saniye !

Ataşehir'de 15 kat ve 90 daireden oluşan Flex "home office" kavramıyla iş ile ev arasındaki mesafeyi bir kaç saniyeye ya da 3-4 adıma indiriyor! Flex "iş" ile "evi" birleştiren işlev sahibi bir proje... Stüdyolar 39m², 1+1 daireler işe 62m²'den oluşuyor


Toplantıya in, eve çık !

Flex alt yapı imkanları açısındanda home office yaşam tarzına uygun bir proje.Resepsiyon ve lobi ziyaretçi kabulü için ideal bir ortam sunuyor. Dairenizden asansörle kolayca ulaşabileceğiniz toplantı odaları tam donanımlı alt yapıları ve özel personeliyle iş görüşmeleriniz için hizmetinizde...


Konforlu günler, güvenli geceler.

Flex'te ayrıca fitness center, yönetici odası gibi üniteler, giriş katında ise bir alışveriş birimi bulunuyor.Binanın tam ortasında ise iç bahçe yer alıyor ve üst katlara bu bahçeye bakan panoramik asansörlerle çıkılıyor.Projede 1 kapalı otopark ve açık otoparklar mevcut! Sağlam bir zeminde radye temel teknolojisi kullanılarak inşa edilecek olan Flex'te 24 saat güvenlik ve kontrollü ana giriş sayesinde emniyet en üst düzeye çıkarılıyor.


İstanbul'un yeni yaşam ve iş merkezi: Ataşehir

Flex Anadolu yakasının modern yüzü Ataşehir'de... Çevresinde Palladium, CarrefourSA, Metro, Optimum, Ata Çarşı, Rönesans alışveriş merkezleri, Hill Side, Sporium, Pleon ve Life Clup spor kulüpleri, Acıbadem, Kadıköy Şifa, Anadolu Sağlık, Memorial, Yeditepe, Medical Park hastaneleri, Marriott, Byotell, Green Park, Bostancı Prenses otelleri, Trio, Cinepol, Cinebonus gibi sinemalar bulunuyor.Merkez Bankası'nın ve pek çok finans kuruluşunun yeni genel müdürlüklerinin inşa edileceği bölge İstanbul'un en önemli finans ve konut merkezlerinden biri olacak.


İstanbul’un en gözde semti Ataşehir’de yer alan Flex projesi’nde 96.000 TL’den ön satışlara başlandı.

Yüklenici Firma / Firmalar: Dumankaya

Dumankaya Flex Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri