Eltes Güneşi Hakkında

YARININ KALİTE ANLAYIŞI, BUGÜNDEN EVİNİZDE...

Eltes Güneşi'nin kalite anlayışı, her Ağaoğlu projesinde olduğu gibi günümüz şartlarının ötesinde hazırlandı. Sağlam zeminde yükselen üst düzey inşa teknolojisiyle, kendinizi tam anlamıyla "güven"de hissedecek; evinizin her metrekaresinin maksimum verimlilikte tasarlandığını ilk bakışta fark edeceksiniz.

YARININ YAŞAM STANDARTLARI, BUGÜNDEN EVİNİZDE...

Göz alabildiğine uzanan canlı bir doğa, sportif ve sosyal olanaklar, ailenizin tüm üyeleri için her ayrıntısı düşünülmüş özel ayrıcalıklar. İşte biz buna, yaşam mimarlığı diyoruz.

Konum Ümraniye; iki köprüye de yakın, stratejik bir bölgede bulunuyor. Bu bölge, üniversite etüdleriyle tescillenmiş sağlam bir zemine sahip. Doğal peyzajı ve planlı yapılaşmasıyla, İSTAÇ tarafından İstanbul'un en temiz ilçesi seçilmiş bulunuyor.

Ulaşım Çevre yolu bağlantılarının merkezinde yer alan Ümraniye'ye, toplu taşıma araçlarıyla da çok rahat ulaşılıyor. Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmalarını sürdürdüğü "Raylı Sistem Projesi" de; Eltes Güneşi'nin olduğu bölgeden geçiyor.

Eğitim, sağlık, yaşam...
Çocuklarınıza başarılı bir gelecek sunan Ümraniye'de; 34 Anaokulu, 61 İlköğretim Okulu ve 9 Lise bulunuyor. 22 spor tesisi, 29 hastane ve poliklinikle, sağlıklı bir yaşam sizi bekliyor. 40 adet park, 3 sinema ve 3 tiyatro salonu olan Ümraniye'de zaman, dolu dolu ve keyifli geçiyor.

Değişim
Bugünlerde Ümraniye'de büyük bir değişim yaşanıyor. Büyük alışveriş ve eğlence merkezleri açılıyor, dünya markaları Ümraniye'ye geliyor. Başta Eltes Güneşi olmak üzere, eğitimli ve modern insanlara hitap eden birçok konut projesi Ümraniye'de hayata geçiyor.

Konum: Çevre yolu bağlantılarının merkezinde yer alan Ümraniye'ye, toplu taşıma araçlarıyla da çok rahat ulaşılıyor. Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmalarını sürdürdüğü "Raylı Sistem Projesi" de; Eltes Güneşi'nin olduğu bö

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

Eltes Güneşi Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri