SAF Gayrimenkul Hakkında

SAF Gayrimenkul bir SİNPAŞ AKKÖK iştirakidir.

SAF Gayrimenkul A.Ş.; yapı, sanayi ve hizmet sekteki etinde her birinin saygınlığı dünyaca kabul edilmiş ve konusunda uzman şirketlerden oluşan bir grup tarafından kurulmuştur.

Sinpaş Grubu

Sinpaş Grubu 1974 yılında kurulmuştur. İnşaat ağırlıklı olarak başlayan faaliyetler ilerleyen yıllarda inşaat ile ilgili alanlarda yapılan yatırımlarla genişlemiştir. 2007 yılında bölünerek gerçekleşen Halka Arz'dan sonra; Sinpaş Yapı ticari gayri menkulde, Sinpaş GYO ise konut geliştirmede uzmanlaşmış iki büyük kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Sinpaş Grubu, Türkiye'nin ilk granit fabrikası Seranrf le, Türkiye'deki toplam granit seramik üretiminin %20'den fazlasını tek başına üretiyor ve bunun %40'ını ihraç ediyor. Mikron's ile dünyanın en saf ve en beyaz kalsitini üreten firma üretiminin yarısını ihraç ediyor. Dekor's İle kişiye ve kuruma özel binlerce dekorasyon projesi tasarlayan Sİnpaş Grubu, "Vanucci" markasıyla da mutfak ve banyo dolabı üretiminde hızla büyümeye devam ediyor.

Sinpaş Grubu; yapı, sanayi ve hizmet sektörlerinde her biri konusunda uzmanlaşmış şirketleriyle, şantiyeleriyle, fabrikalarıyla, 3.200'ü aşkın personeliyle 35 yıldır ülke ekonomisine katma değer üretmeye devam ediyor.

Akkök Şirketler Grubu

Temelleri 1952 yılında, merhum Raif Dİnçkök tarafından atılan Akkök Şirketler Grubunun, biri yurtdışında olmak üzere 20'yi aşkın ticaret ve sanayi şirketi ve farklı sektörlerde toplam 15 üretim tesisi bulunmaktadır. Grup, küreselleşme ve uluslararası rekabet şartlarına bağlı olarak enerji, kimya, gayrimenkul ve liman işletmeciliği alanlarına odaklanmıştır.

Aksa, akrilik elyaf üretiminde dünya pazarının %12'sini karşılarken, karbon elyaf yatırımıyla polİmer bilimine katkı sağlamaktadır. Türkiye'nin ilk ve en büyük özel sektör elektrik üreticisi Akenerji, üretim ve dağıtım kanadında hizmet veren entegre bir enerji şirketidir. Ak-Kim, portföyündeki 100'den fazla kimyasal ürünle dünya pazarına açılmış ve yurtdışında anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Gayrimenkul sektöründe başarısını Akmerkez yatırımıyla tescillemiş olan Akkök, Akİş'in yeni projeleriyle sektördeki başarısını perçİnlemeyi hedeflemektedir.

SAF Gayrimenkul Konut Projeleri

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri