Gizli Bahce Konaklari Hakkında

Anadolu yakasında parlayan bir yüzük taşı
Gizli Bahçe Konakları; bulunduğu konum, sunduğu yaşam şekli ve avantajlarla İstanbul’un kalıcı ve vazgeçilmez değerlerinden biri haline geldi. Botanik, Koru, Şelale, Botanik Residence ve Manzara Konakları etaplarından oluşan Gizli Bahçe “Doğa içinde kent konforu” hayalini gerçeğe dönüştüren sosyal olanaklarıyla kendi kendisine yeten bir yaşam merkezi...

Gizli Bahçe Konakları İstanbul’un en hızlı değerlenen bölgesi Pendik-Kurtköy’de. Geçmişi Osmanlı dönemine uzanan Aydınlı Köyü’ne komşu bir tepede yükselen Gizli Bahçe Konakları gerek konumu gerek doğal güzellikleriyle dikkat çekiyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı, Koç Lisesi, Sabancı Üniversitesi gibi seçkin projelerle çevrili olan Gizli Bahçe Konakları, 74.000 m2’lik tarihi bir koruda, 5’er katlı 30 bloktan oluşan çok özel bir proje. Deprem açısından sağlam bir zeminde inşa edilen, en kaliteli yapı ve dekorasyon malzemelerinin kullanıldığı Gizli Bahçe Konakları zengin sosyal tesisleri, benzersiz doğal güzellikleri ve sunduğu üst düzey konforla bulunduğu bölgeye değer katıyor…

Gizli Bahçe, yeni etaplarla büyümeye devam edecek ve çok geçmeden bulunduğu bölgeye adını veren bir kasaba haline gelecek!

Huzurlu ve Güvenli Yaşam
Depreme karşı en etkin önlemler: Gizli Bahçe Konakları, İstanbul Anadolu Yakasının depreme karşı en güvenli bölgelerinden birinde inşa ediliyor. Tüm zemin etüdleri yapılmış, yapıların taşıyıcı sistemi 1998 yılında yürürlüğe giren yeni deprem yönetmeliğine; betonarme yapıların tasarım ve kuralları da TS 50-2000'de belirtilen hükümlere uygun olarak boyutlandırılıp donatılmıştır. Yapıların statik ve dinamik hesapları 3 boyutlu model kullanılarak yapılmış, deprem yüklerini taşımak üzere çekirdek, perde ve bina köşelerinde burulmaya karşı L kolonlar düzenlenmiştir. Radye-temel sitemiyle inşa edilen 5 katlı bloklarda mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlayan dış cephe kaplamaları kullanılıyor. Gizli Bahçe Konakları'nda depreme karşı her türlü önlem alınıyor.
Güvenlikte yüksek teknoloji:
Gizli Bahçe Konakları'nın güvenliği en son teknolojiden yararlanılarak sağlanıyor. Site ve bina girişlerinde optik okuyuculu kart giriş sistemi bulunuyor. 24 saat çalışan kapalı devre kameralar yanında internet bağlantılı kontrol sistemleri de güvenliği en üst düzeye çıkarıyor. Hepsi, deprem korkusu duymadan, güvenliğinizin tam olarak sağlandığını bilerek huzur içinde yaşamanız için.

Yerleşim
Gizli Bahçe konakları; rahatlığın, konforun ve ayrıcalıklı yaşamın ön planda tutulduğu çok özel bir proje... 5'er katlı 29 bloğun yer aldığı ve Botanik, Koru, Şelale etaplarından oluşan Gizli Bahçe'de özel bahçeli, normal ve dubleks daireler bulunuyor. 90 m2'den 270 m2' ye, 17 farklı daire seçeneğin sunulduğu bu üç etapta doğramalardan parkelere, fayanslardan seramiklere en kaliteli malzeme kullanılıyor. Gizli Bahçe'nin yeni etabı Manzara Konakları'nda ise 3 ve 4'er katlı bloklarda 65 - 207 m2 arasında stüdyodan dublexe aynı kalitede üretilen 10 ayrı daire tipi yer alıyor. Kısaca Gizli Bahçe'de ayrıcalıklı bir yaşam için her ayrıntı düşünülüyor.

Adres: Aydınlı Mah. Bahçeler Sok. Tuzla - İstanbul

Yüklenici Firma / Firmalar: Dumankaya

Gizli Bahce Konaklari Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri