Koza Bahçeşehir Evleri Hakkında

İstanbul’un en gözde semtlerinden Bahçeşehir’in, yeni imar planı ve yeni altyapılı bölgesinin, Ispartakule’nin ilk projesi.

Benzersiz konforu, eksiksiz güvenlik donanımı, tatil köyünü aratmayacak sosyal yaşamı ile Koza Evleri size ayrıcalıklı ve keyif dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Tüm binaların güneşe baktığı, yüzme havuzu, çocuk parkı, dinlenme ve yürüyüş alanlarıyla yemyeşil bir çevreye sahip Koza Evleri, kendi kendine yeterli bir anlayışla kuruluyor.

Bahçeşehir’in yükselen değeri Koza Evleri, geleceğiniz içinde önemli bir yatırım. Üstelik 18 ay içinde her ayrıntısı tamamlanmış olarak size teslim ediliyor.

EN GÜZEL SPOR KOZA EVLERİ'NDE

Koza Evleri'nden ev satın aldığınızda; İstanbul'un en seçkin ve en büyük kulüblerinden biri olan Club İstanbul'un doğal üyesi olacaksınız .
Club İstanbul'un tenis,fitness,wellness,açık ve kapalı yüzme havuzu,koşu ve yürüyüş parkurları ve birçok spor branşının da yer aldığı elit tesisleri ile hem spor hem de sosyal yaşantınızda fark yaratacak.

Koza Evleri’ne nasıl gidebilirim?

Koza Evleri Projesi Bahçeşehir Toplu Konutlarının bulunduğu alanın doğusunda Ispartakule ve Tahtakale Mevkii arasındaki alana inşa edilmektedir.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden; TEM otoyolundan Edirne tabelaları takip edilerek Mahmutbey gişelerine ulaşılır, gişelerden sonraki ilk sapak olan Bahçeşehir/Esenyurt/Avcılar sapağından girilir. Bahçeşehir gişelerinden sonra ilk sağa (Bahçeşehir) dönülerek devam edilir. Bahçeşehir girişindeki köprüye gelindiğinde, köprü yönünde değil, devam edilerek Ispartakule girişi yönünde ilerlenir. Hemzemin geçitten sonra yol sağa ve sola olmak üzere ikiye ayrılır.
Koza Bahçeşehir misafirleri sol taraftaki yoldan devam edilerek 250 m.ilerideki proje sahasına ulaşabileceklerdir.

Boğaziçi Köprüsünden; E5 otoyolundan Edirne yönüne devam edilir, Avcılar’dan sonra Haramidere yokuşundan inilerek TEM bağlantı yolu olan Bahçeşehir/Hadımköy tabelaları yönüne dönülerek aynı tabelalar yeniden görünene kadar devam edilir.Bahçeşehir girişindeki köprüye dönmeden Ispartakule girişi yönünde devam edilir. Hemzemin geçitten sonra yol sağa ve sola olmak üzere ikiye ayrılır.Koza Evleri misafirleri sol taraftaki yolu takip ederek 250 m. ilerideki
proje sahasına ulaşabileceklerdir.

Bahçeşehir içerisinden; Gölet tarafı dolaşılarak Ispartakule yönüne devam edilir. Yeni yapılan Ispartakule bağlantı yolundan hemzemin geçide ulaşılır.
Misafirlerimiz buradan sola dönüp karşılarına çıkan yollardan soldakini takip ederek 250 m. ilerideki proje sahasına ulaşabileceklerdir.

Beylikdüzü yönünden; E5 otoyolu takip edilerek Beylikdüzü Migros’u geçtikten sonra Haramidere yokuşundan önceki TEM bağlantı yolu olan Bahçeşehir/Hadımköy
yönüne saparak aynı tabelaları tekrar görünceye kadar devam edilir. Bahçeşehir girişindeki köprüye dönmeden Ispartakule girişi yönüne devam edilir. Hemzemin
geçitten sonra yol sağa ve sola olmak üzere ikiye ayrılır. Koza Bahçeşehir misafirleri sol taraftaki yolu takip ederek 250 m. ilerideki proje sahasına ulaşabileceklerdir.

Benim güzel evim güvenlidir. Koza Evleri, eksiksiz bir güvenlik donanımı sunuyor. Profesyonel site yönetimi ile 7 gün 24 saat kapı güvenliği sağlayan sitede, siz ve sevikleriniz güven ve huzur içinde yaşayacaksınız. Site çevresinde kurulan kamera sistemi ve güvenlik duvarı da sizin rahatınız ve huzurunuz için tasarlandı.

İNCE YAPI ÖZELLİKLERİ

Blok Girişleri Döşeme doğal taş kaplama, duvarlar alçı ve sıva üzeri su bazlı boya, tavan çimento esaslı sıva üzeri boya, elektrostatik boyalı alüminyum apartman giriş kapısı.

Kat HolleriDöşeme doğal taş kaplama, duvarlar alçı ve sıva üzeri su bazlı boya, tavan çimento esaslı sıva üzeri boya, genel merdivenlerde suni mermer basamaklar ve alüminyum korkuluk.

Balkonlar Zemin 1. sınıf seramik, duvar ve tavan su bazlı akrilik boya

Doğramalar PVC ısıcamlı doğrama, her mekanda 1 ad. Çift açılımlı kanat. Stor panjur sistemi

İç Kapılar Amerikan panel kapı.

Dış Kapı Ahşap görünümlü çelik kapı.

Tavanlar Daire içi tüm mekanlarda çimento esaslı sıva üzeri su bazlı boya.

Duvarlar Salon, odalar, koridor ve antre çimento esaslı sıva üzeri su bazlı boya.

Banyolar Zemin ve duvarlar 1. sınıf yerli seramik.

Salon ve Oda Zeminleri Salonda lamine parke, odalarda laminat parke, koridorlarda 1. sınıf yerli seramik.

Mutfak Dolapları Suntalam gövdeli, laminat kapaklı, 1. sınıf hazır mutfak (Lineadecor veya muadili) ve laminat kaplama tezgah.

Beyaz Eşya Evye 1. sınıf 1,5 gözlü, damlalıklı (Franke ve muadili), davlumbaz 90cm (Franke ve muadili), buzdolabı, ankastre bulaşık mak. Fırın, micro dalga fırın, set üstü ocak (Siemens Bosch veya muadili).

Vitrifiye veya Armatürler

  1. Sınıf yerli vitrifiye (Roca Kale veya muadili), 1. sınır yerli armatür (E.C.A. veya muadili).

Banyo Aksesuarları

Projesine göre hazır banyo dolabı ve tezgahı (Kaledecor veya muadili), duş teknesi ve duş kabini, akrilik küvet. Kromajlı 1 er ad. havluluk, tuvalet kağıtlığı, sabunluk, askı ve havlupan radyatör.

Diğer Aksesuarlar Salonlarda ve diğer odalarda korniş ve perdelik kartonpiyer. Antrelerde portmanto.

KOZA EVLERİ TEKNİK ŞARTNAME - MAHAL LİSTESİ

SİSTEMLER
Isıtma Her daire için müstakil doğalgaz sayacı, ısınma ve sıcak su için kombi, tüm mekanlarda panel radyatör, banyolarda havlupan.

Soğutma 3+1 ve 4+1 dairelere 2 ad. split klima monte edilecektir, 2+1, 1+1 dairelere klima alt yapısı hazırlanacaktır.

Yangın Kapalı otoparkta sprinkler sistemi, her kat holünde yangın dolabı, mutfakta duman ve gaz kaçağı algılama detektörü.

Sıhhi Tesisat Her bloğa ait 1 ad. Resmi su sayacı, her daire için süzme sayaç. Su deposu ve hidrofor.

Elektrik TSE standartlarına uygun malzemeler, elektrik panosunda aydınlatma, priz sistemleri ve buz dolabı için ayrı ayrı 30mA kaçak akım şalteri. Topraklı 1. sınıf yerli anahtar ve prizler. Islak hacim ve balkonlarda aydınlatma armatürleri.

Telefon
Her daire için 4 hat kapasiteli tel, kutusu ve ADSL modem montajına uygun data kutusu. Salon ve yatak odalarına data kablosu.

Tv Sistemi Merkezi anten sistemi, her odada tv prizi, uydu, kablolu tv, Digiturk’ e uygun tesisat.

Yedek Enerji Jeneratör genel mahallere, daire içi 1 ad. Prize (kombi), 1 ad. aydınlatma armatürüne, buzdolabına, asansöre, otoparktaki bazı aydınlatma armatürlerine ve bahçe-yol aydınlatmalarına servis verecektir.

Asansörler Her kat holünde TSE standartlarına uygun 2 ad. asansör.

Güvenlik Site çevre sınırında site güvenliğince izlenen CCTV kameralar. Zemin ve 1. katar için hırsız alarm sensörü. Blok girişi ve daireler arası görüntülü interkom. Site girişi ve daireler arası dahili telefon. Garajdan dairelere direkt ulaşım. Projesine uygun yerlerde gaz ve duman dedektörleri.

KABA YAPI ÖZELLİKLERİ


ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE SOSYAL TESİS


Garaj 1 ad. açık ve kapalı otopark imkanı.

Adres: Bahçeşehir / Büyükçekmece/ İstanbul

Yüklenici Firma / Firmalar: Garanti Koza

Koza Bahçeşehir Evleri Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri