My Prestige Ataşehir Hakkında

ATAŞEHIR'IN İLK OFİS PROJESİ : MY PRESTIGEAğaoğlu iş dünyasının standartlarını, , sizin için daha önce belirlenmiş olanların Çok ötesine taşıyor. My Prestige ile geleceğin ofislerinin temelini, İstanbul'un ve Türkiye'nin yakın gelecekteki finans merkezi Ataşehir'de atıyor.

Ağaoğlu'nun My World ve MyTowerland'den sonra Ataşehir'de imzasını attığı bu benzersiz yapıyla, çalışma anlayışınızı baştan
başa değiştiriyor.

Geleceğin finans merkezî Ataşehir'de yükselen My Prestige, işinizi yeni bir boyuta taşımak ve size iş yoğunluğu İçinde konforu yaşatmak için tasarlandı.

Yatırım dünyasının önde gelen isimlerinin Ataşehir'de toplanıyor olması ve Ataşehİr'İ İstanbul'un ve Türkiye'nin yeni finans merkezi olarak göstermesi bu projenin önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

Ataşehir'de yatırımların artmasıyla ihtiyaç duyulacak lüks ofisleri Ağaoğlu, My Prestige projesiyle sizlerle buluşturuyor.

Finans merkezi Ataşehir'de ilk ofis projesi olan My Prestige, finansın nabzını tam da merkezinde tutmak isteyenlerin ilk tercihi olacak.

MÜKEMMELLİKTEN VAZGEÇEMEYENLER İÇİN

My Prestige, Ağaoğlu'nun fark yaratan mimari tarzını ofisinizde, hizmet üretme anlayışını da işlerinizi sürdürürken yaşatıyor. Toplam 1 o katta, 70 metrekareden 358 metrekareye ulaşan büyüklükleriyle 122 ofis bölümü; size benzersiz bir ortamda çalışma imknı yaratıyor.

24 saat çok dilli sekretarya ve raporlama sistemi, yerel ve uluslararası posta ve paket gönderimi, CİP havalimanı transferi, concierge hizmetleri, araç, uçak-helikopter kiralama, seyahat acenteliği hizmetleri, kişisel alışveriş ve teslimat hizmetleri, kuru temizleme, eczane, vale park hizmeti, oda servisi ve catering hizmetleri, 24 saat gelişmiş kişisel güvenlik ve koruma hizmeti, teknolojik teknik destek, kuaför ve terzi sağlama hizmeti ve özel depolama; My Prestige île yaşacağınız ayrıcalıklardan sadece birkaçı...

Yaşam mimarı olarak insan hayatını geliştirmeyi kendisine amaç edinen Ağaoğlu, Ataşehir'de sizlere sadece bir ofise değil, yepyeni bir çalışma hayatına davet ediyor.

HİZMETLER
Ağaoğlu hizmet konusunda sınır tanımadığını My Prestige'de bir kez daha gösteriyor. Size özel kapalı otoparkınız sayesinde hiçbir zaman park sıkıntısı çekmeyecek, aracınızın olmadığı durumlarda yol ve havaalanı transfer hizmetinin yanı sıra dilerseniz araba kiralama servisimizden yararlanabileceksiniz.

Toplantı salonları, cali center, ofis ve sekretarya, karşılama ve transfer, vale parking, danışmanlık, 24 saat güvenlik, housekeeping, lounge ve restaurant, kuaför ve bakım, kuru temizleme ve çiçek bakımı gibi business servislerimiz haricînde, istenmeyen durumlarda da sizlere yardımcı olacağız. Yol ve konut yardımı özel ambulans, tıbbi ve hukuki danışmanlık hizmetleri, kaza sonrası ücretsiz oto kiralama sistemi hizmetlerimiz, zor anlarınızda yardımınıza koşacak.

Dilediğiniz anda istediğiniz konserve etkinliklere biletiniz hazır ya da rezervasyonunuz çoktan tamamlanmış olacak. Ayrıca yurt İÇİ ve yurt dışı seyahatleriniz öncesinde önde gelen otel ve restaurantlarda yerinizin hazır olduğunu bilme ayrılacağını yaşayacaksınız.

My Prestige ile iş hayatında yepyeni bir hizmet anlayışı ile tanışacaksınız.

MY CLUB WORLD
Avrupa'nın en büyük spor ve yaşam merkezlerinden biri olan MyClub'World, My Prestige projesine yakınlığı ile siz ofis sahiplerine büyük bir avantaj sağlıyor...

MyClub'World'ün 17.000 m2'lik kapalı spor alanlarında, televizyonlu koşu bantları ve cardio ekipmanları, bilgisayar kontrollü GYM ekipmanlarının yanı sıra pilates, kinesis ve power plate gibi günümüzün trendy ekipman ve dersleri de mevcut. İstanbul'un en büyük spİnning salonu, 6 adet grup egzersiz stüdyosu, özel tasarımlı Streetball alanı, squash ve masa tenisi alanları da üyelere sunulan ayrıcalıklar arasında.

Dev kapalı havuzu, ferah açık havuzu ve sauna, buhar odası ve özel dinlenme odaları ile üyelerine günün yorgunluğunu unutturmak içîn her detayı düşünen MyCIub; 1200 m2'lik özel tasarımlı ve 1 o odalı SPA merkezinde ise kendine özen gösteren modern erkek ve kadınlar için cilt ve vücut bakımları ile altın, şarap, Çikolata gibi özel masajları da misafirlerine sunuyor. Türk hamamı ve dev jakuzi de MyCIub SPA'nın en önemli hizmetleri arasında. Spor merkezinden daha çok İstanbul'un gri renginden uzaklaşmak ve kendisine zaman ayırmak isteyenler için bir yaşam kulübü olma hedefindeki MyClub'World; yukarıda sayılan özelliklerine ek olarak; yüksek tavanlı spor alanları, özel havalandırma sistemleri ve birçok önemli detayı da düşünerek; spor severlere geleceğin trendlerini sunuyor.

İşinizden vakit ayırıp MyCIub'a giderek spor yapma olanağı bulabilir, SPA hizmetlerinden faydalanarak kendinize zaman ayırmanın ayrılacağını yaşayabilirsiniz.

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

My Prestige Ataşehir Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri