My Town Hakkında

Genel Özellikler

Sosyal Tesisler;

Güvenlik;

ANA GİRİŞ KAPISINDA 24 SAAT GÜVENLİK VE KAMERA KONTROL SİSTEMİ MEVCUT OLUP KAPI GÜVENLİK İLE KONUTLAR ARASINDA GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ BULUNMAKTADIR. AYRICA HER DAİRE ÖZEL BLOK GİRİŞ ŞİFRESİ

Toplam 560 konuttan oluşan My Town, Ağutos 2005'te tamamlanmıştır. Tüm sakinler için eğlenceli aktiviteler sunan My Town, kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk ve oyun havuzları, su kaydırağı, güneşlenme terasları ve My Club kapsamında bulunan Türk Hamamı, buhar banyosu, jakuzi, kuaför, masaj ve saunasıyla renkli bir yaşamın tüm detaylarını içermektedir. Projede ayrıca 2 adet kapalı spor alanı, tenis kortları, squash salonu, basketbol-voleybol sahaları, fitness tesisleri, masa tenisi, restoranlar, barlar, kafeterya ve çeşitli dinlenme alanları bulunmaktadır.

ISO 9001:2000 kalite belgesini almaya hak kazanan ilk sivil site yönetimi My Town'da...

Ağaoğly My Town Site Yönetimi, Kasım 2006'da İngiltere'nin en köklü Kalite Sistem ve Ürün Belgelendirme kuruluşlarından biri olan QA International Certification Ltd.'nin vermiş olduğu ISO 9001:2000 kalite belgesini almaya hak kazanan ilk sivil site yönetimi olmuştur.

İSTANBULUN KALBİNDE MUHTEŞEM BİR YAŞAM PROJESİ
ŞEHRİN İÇİNDE DOĞAYLA BÜTÜNLEŞEN ÖZGÜN MİMARİSİYLE AĞAOĞLU MY TOWN DA KENTE HEM ÇOK YAKINSINIZ, HEM DE KENTİN KARMAŞASINDAN ÇOK UZAKSINIZ. ÇAĞDAŞ İNSANIN İHTİYAÇ DUYACAĞI TÜM SOSYAL OLANAKLARI BİR ARADA YAŞAYABİLECEĞİNİZ AĞAOĞLU MY TOWN DA RAHATINIZ, GÜVENLİĞİNİZ VE MUTLULUÄzUNUZ İÇİN HİÇBİR DETAY ATLANMADI. AĞAOĞLU MY TOWN U DAHA YAKINDAN YAŞAYIN. NE DEMEK İSTEDİĞİMİZİ ANLAYACAKSINIZ.

Yüklenici Firma / Firmalar: Ağaoğlu İnşaat

My Town Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri