Sealybria Hakkında

TIPKI TEKNEDE GİBİ
Silivri bölgesinde bulunan Sealybria Projesi 288 dönüm arazi üzerinde 222 adet villadan oluşmaktadır. Tıpkı bir tekne gibi suyun üzerinde yükselen eşsiz mimari ve denize sıfır konumlu Sealybria Projesinde geniş yeşil alanlar ve su alanları projenin çok önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Sealybria'da villalar, dünyada ender rastlanan bir mimari konseptte tasarlandı. Tasarımdaki en belirleyici öğe olan villanın “su üstünde yüzüyor” efekti alışılagelmiş boyutların üzerindeki havuzlarla sağlanmakta.

Üç farklı büyüklükte olan villalardan Villa Grandi 508 m2 , Villa Karina 479 m2 , Villa Pruva ise 427 m2 büyüklüktedir. Her villanın kendisine ait açık havuzu, 2 araçlık otoparkı, saunası ve bahçesi bulunmaktadır.

İçerisinde bulunan Fitness Center'ı, dinlenme terasları, parti terasları ve damak zevkinize uygun cafe-restaurantıyla Fantastic Club her yaştan insanı bir araya getiren sosyal bir merkezdir.

Sealybria sizi şehrin stresinden uzaklaştırırken huzurlu ve modern bir yaşamı bir arada sunuyor. Özel bir mimari konseptle suyun üzerinde inşa edilmiş toplam 222 villadan oluşan yaşam kompleksinde mini golf, tenis kortları, basketbol-voleybol sahaları, jogging parkı ve plajı ile sizleri bekliyor.

Sealybria sakinleri, mevsimlerin en güzel anlarının tadını, denizin çoşkusuyla huzur verici bir ortamda çıkarıyor.

Kah denize yağan karın masum dokunuşlarında, kah denize akan güneşin yaşam enerjisi akıtan ışıklarının altında… Fiziksel ve ruhsal açıdan, her yönden tam anlamıyla tatmin edici, mükemmel bir hayatın tadını çıkarıyor.

Sealybria, TEM Otoyolu bağlantısıyla, İstanbul'a 45 dakika uzaklıkta... Silivri' ye komşu Alipaşa'da konumlanan Sealybria, pırıl pırıl bir kumsala ve masmavi bir denize kapılarını açıyor.

Kapısından içeri girdiğiniz anda büyüleyen, insanı baştan çıkartan mimarisiyle, konfordan vazgeçmeyen iç mekânları ve estetik dış cepheleriyle Sealybria evleri, adeta görsel bir şölen. Denize ve yeşile kucak açan, özgür mekânlar...

Yüklenici Firma / Firmalar: Sinpaş

Sealybria Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri