Şelale Crown Center Hakkında

KONUM VE ÇEVRE ÖZELLİKLERİ

•Gün geçtikçe gelişmekte olan Çekmeköy, Sarıgazi, Samandıra, Yenidoğan, Alemdağ, Taşdelen, Ümraniye, Dudullu, Şile, Ömerli bölgelerinin kesiştiği noktada, oluşturulmuş bir projedir

•Taşdelen ve Çekmeköy özellikle son yıllarda prestij konut alanlarının yer seçtiği bir bölge niteliğine dönüşmüş ve hızla gelişmiştir. Ulaşımın Şile otobanı ile çok kolay olması, yeni alışveriş merkezlerinin de bu bölgeye doğru kayması da yaşamı yer seçmeyi etkileyen önemli faktörlerdir.

•Bu çevrede yapılan Bazı konut projeleri; ( Şelale Village, Şelale Premium,Space Center , Taşdelen konutları, Aquacity, Aquamanors, Evidea, İdealist, Central Life, Rapsodi evleri,Maya evleri, Ekşioğlu Beş Yıldız, Dumankaya Altın Koza Evleri ve Taşdelen de bir çok irili ufaklı konut projeleri.)

Crown Center , özellikle nitelikli toplu konut, site içi residans çözümler ve villa conceptlerinin oldukça yer aldığı bu bölgede, Ticaret Alanı ile alışveriş merkezi anlamında , TEM kavşağı (Carrefour, İKEA,Metro üçgeni) dışında ciddi bir alternatif teşkil etmektedir. Görünüşte böyle büyük bir alışveriş alanının Taşdelen ve Çekmeköy bölgesi için başka emsali gözükmemektedir.

Crown Center, Taşdelen de Şile otobanına cephesi kıvrımlarıyla beraber 140 m. olup Alışveriş merkezi, Holding merkezi ve Showroom olmaya müsaittir.11.747 m2’ lik kapalı alana sahip yapı, geleceğin 50 yılı düşünülerek tasarlanıp planlan mimari yapısı ile bulunduğu bölgeye hareket kazandıracak ve çağdaş görüntüsü ile renk katacak olan bir yapıdır.

Projenin Özellikleri

Gün geçtikçe gelişmekte olan Çekmeköy, Sarıgazi, Samandıra, Yenidoğan, Alemdağ, Taşdelen, Ümraniye, Dudullu, Şile, Ömerli bölgelerinin kesiştiği noktada, oluşturulmuş bir projedir.

Taşdelen şile yolu otobanına sıfır,
Cephe kıvrımları ile beraber yola 140 metre cephe,
Holding merkezi, Alışveriş merkezi, Showroomlar şeklinde kullanılabilir pozisyonda,
Geleceğin 50 yılı düşünülerek inşaa edilmiştir.

Gün geçtikçe gelişmekte olan çekmeköy,sarıgazi,samandıra,yenidoğan, alemdağ,taşdelen,Ümraniye,dudulu,şile,Ömerli bölgelerinin kesiştiği noktada,oluşturulmuş bir projedir.

Fiziksel Bilgiler

Crown Center , 1.bodrum kat, zemin kat(işyeri), asma kat (işyeri),Normal kat (işyeri), 2.normal kat (işyeri) şeklinde 5 katlı betonarme bir yapıdır.

Crown Center toplam kapalı alanı yaklaşık 11.747 m2 dir.

kat Alan (m2) kullanım şekli
1 bodrum 2525 Depo, v.s
zemin kat 2505 iş yeri,v.s
asma kat 2071 iş yeri,v.s
1 kat 2323 iş yeri,v.s
2 kat 2323 iş yeri,v.s
11.747
Proje Lokasyon, Ulaşım özellikleri ,Çeşitli merkezlere km olarak uzaklığı

Yeni Şile Yolu;Taşdelen

Altunizade 16,5km, ikea 12 km, kozyatağı 15 km, Ümraniye carrefour 13km

Daha Detaylı bilgi için :+90 216 364 23 60 (PBX)
:iletisim@dapyapi.com.tr

Dap Yapı Büyüyor... Türkiye İle Yükseliyor!

Yüklenici Firma / Firmalar: Dap Yapı

Şelale Crown Center Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri