Şelale Evleri Kağıthane Hakkında

Şirketimiz bünyesinde kurulan araştırma ve planlama ünitemizin 1998-1999 etütleri sonucunda İstanbul Merkezinde deprem riskinden uzak, ulaşım problemi olmayan (Taksime 4km, Mecidiye köye 2,5km, Levent'e2km, E5 ve E6 bağlantıları kolay) Kamu Kurum ve Kuruluşları, Okullar, Hastaneler vs. yerlere yakın olması dolayısıyla, kullanıcıların ekonomik değerleri göz önüne alınarak Kağıthane seçilmiştir.

Depremden sonra 2000 yılı Nisan ayında inşasına, 2003 yılı Mart ayında teslimatlara başlanmış olup 2003 yılı Ağustos ayında yoğun çalışmalarımız sonunda tamamlanmıştır. Kullanıcıların yaşam standardını yükselterek beş yıldızlı tatil köyü konforuyla (sauna, hamam, kapalı yüzme havuzu, Jimnastik, Kuru Temizleme, Bay-Bayan Kuaför Salonu, Süpermarket, Kreş, imitasyon Pamukkale ve Şelaleler, Çocuk Oyun Parkları ve Otoparkları, Tropikal çevre düzenlemesiyle insanların sosyal faaliyetlerini dışarıya çıkmadan karşılayabilmeleri amacıyla inşa edilmiştir

Projenin Özellikleri

Kapalı Yüzme Havuzu,
Türk Hamamı,
Otopark,
Sauna,
Jimnastik Salonu,
Cafe,
Süpermarket,
Kuaför,
Kreş Çocuk Oyun Parkları,
İmitasyon şelaleleri,
Lokal Panoromik dış cephe giydirme,


Kağıthane gibi sınırlı bir bölgede insanların rahat edebileceği bir yerleşim alanı oluşturulmuş, tüm bloklar en son deprem yönetmeliğine göre inşaa edilmiştir. Her blokta 70 adet Fore Kazık sistemi uygulanmıştır. Site inşaatına 2000 Nisan ayında başlanmış ve 2003 yılı Nisan ayında tamamlanmıştır.
Şehrin kalbinde bulunan bu proje, ulaşım noklarına çok yakın, aynı zamanda ana arter noktasında bulunmaktadır.


Proje Lokasyon, Ulaşım özellikleri ,Çeşitli merkezlere km olarak uzaklığı

Çağlayan;Kağıthane

Alışveriş İmkanı;Profilo,Metro city

Mecidiyeköy’e 2,5 km, Taksim’e 4 km, Şişli’ye 3 km mesafede

Daha Detaylı bilgi için :+90 216 364 23 60 (PBX)
:iletisim@dapyapi.com.tr

Dap Yapı Büyüyor... Türkiye İle Yükseliyor!

Yüklenici Firma / Firmalar: Dap Yapı

Şelale Evleri Kağıthane Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri