Şelale Village Taşdelen Hakkında

Dap yapının toplu yaşam konutlarından biri olan Şelale Village ,16.500 m² lik alanda 46 villadan oluşan ve 11 ay gibi kısa bir sürede bitmiş olup insanlara rahatlık ve huzur verici 5 yıldızlı bir tatil köyü konforunu yaşatacak bir proje olarak planlanmış ve çok kısa bir sürede hayata geçirilmiştir. Dap yapı bu projesinde doğanın muhteşem güzelliklerini ön planda tutup insanlara şehir stresinden uzak bir yaşam sunmuştur.

Şelale Village'de konfor ve rahatlığınız için her şey düşünüldü. Ayrıntıya duyduğumuz sempati mekânlarda ve sosyal tesislerde kendisini gösterdi. İki yanı ağaçlık yürüme yolları, şelaleleri, çocuk oyun alanları, pergolalar, spor alanları site içinde küçük molalarınız olacak.Lotus Club keyfiyle ise kendinizi her zaman sağlıklı,formda hissedeceksiniz.

DAP Yapı’nın toplu yaşam konutlarından biri olan Şelale Village ,16.500 m2 lik alanda 46 villadan oluşan ve 11 ay gibi kısa bir sürede bitmiş olup insanlara rahatlık ve huzur verici 5 yıldızlı bir tatil köyü konforunu yaşatacak bir proje olarak planlanmış ve çok kısa bir sürede hayata geçirilmiştir. Dap yapı bu projesinde doğanın muhteşem güzelliklerini ön planda tutup insanlara şehir stresinden uzak bir yaşam sunmuştur.


ŞELALE VİLLAGE

Şelale Village'de konfor ve rahatlığınız için her şey düşünüldü. Ayrıntıya duyduğumuz sempati mekânlarda ve sosyal tesislerde kendisini gösterdi. İki yanı ağaçlık yürüme yolları, şelaleleri, çocuk oyun alanları, pergolalar, spor alanları site içinde küçük molalarınız olacak.Lotus Club keyfiyle ise kendinizi her zaman sağlıklı,formda hissedeceksiniz.

ŞELALE VİLLAGE İNŞAAT KALİTESİ
• DAP YAPI Teknik kadronun kontrolü altında yürütülen inşaatlarda kalite ve güvenceyi birlikte bulacaksınız.
• Radye Jeneral Temel, deprem perdeleri ve perde kolonlarla güçlendirilen betonarmede, yatay ve düşeyde gelen deprem yükleri karşılanmıştır.
• Demiri bitiren korozyon; drenaj ve temel su yalıtımıyla ortadan kaldırılmış; soğukta sıcağı tutmak, sıcakta serini bulmak için binalarda mantolama yapılmıştır.
• Dış cephede ahşap görünümlü yalı baskı kullanılmıştır.
• Bodrumda, yapılan grangulezlerle ikinci yaşam salonu yaratılmıştır.

A TİPİ VİLLA KAT PLANLARI ( 310 m2 )
BODRUM KAT 71.45 m2 GİRİŞ KAT 88.02 m2
1 KAT 85.51 m2 2. KAT 65.02 m2
B1 TİPİ VİLLA KAT PLANLARI ( 280 m2 )
BODRUM KAT 79.42 m2 GİRİŞ KAT 99.89 m2
1 KAT 100.69 m2
B2 TİPİ VİLLA KAT PLANLARI ( 326 m2 )
BODRUM KAT 71.80 m2 GİRİŞ KAT 95.73 m2
1 KAT 93.60 m2 2. KAT 39.63 m2
ÇATI KATI 16.00 m2
A TİPİ VİLLA
A Tipi modelimiz 310 m2 , her villanın kendisine ait bahçesi, özel grangulezli kış bahçeli salonu, şömine konsepti, saunası ve 2 araçlık kapalı otoparkı var. Yere kadar kullanılan geniş camlar ile iç ve dış mekânların birbirine aktığı şeffaf bir kurgu yaratıldı. Salonun geniş terası ve yüksek camları havuzu ve yeşili kucaklayarak sizi doğada yaşatıyor ve gün ışığından maksimum fayda sağlıyor. Villalarımızın konumlandırılışı ve çevre düzeni; site içi sosyal ilişkiyi ve komşuluğu destekleyici bir biçimde buluşuyor. A tipi villalarımız tripleks olmakla birlikte uygulanan grangulezlerle bodrum katı gün ışığı ve kış bahçesi ile 2. yaşam salonu haline getirildi. Çok sayıdaki geniş yatak odaları mekana fonksiyonellik ve işlevsellik katıyor. Geniş teraslı, Amerikan barlı, giyinme odalı özel ebeveyn süiti görsel anlamda zengin ve etkileyici, fiziksel anlamdaysa kullanışlı. Geniş, davetkar terası ayışığında yaşamınıza seçkin bir gusto katacak.
B1 TİPİ VİLLA
B1 villa modelimiz 280 m2 Köşe.3 cepheden de açık, geniş bahçeli, özel grangulezli kış bahçeli 2. yaşam salonu,şömine konsepti, saunası ve 2 araçlık kapalı otoparkı var. Yerden tavana kadar gelen geniş camlar ile iç ve dış mekânların birbirine aktığı şeffaf bir kurgu yaratıldı. Genç ve ebeveyn odaları estetik ve fonksiyonellik katıyor mekâna. Villaların konumlandırılışı ve çevre düzeni; sosyal atmosfere sıcaklık katıyor. Çıplak ayakla çimlerden serin taşa basmanın keyfini yaşatırken, yeşille çevrelenen sade görüntüsü, mütevazı olduğu kadar iddialı bir söylemi anlatıyor. Çünkü burası yaşayan bir yer…
B2 TİPİ VİLLA
B2 villa modeli Sıralı konaklarımızda yerini alan 320 m2 ,kendi kullanımına ait bahçesi, özel grangulezli kış bahçeli 2. yaşam salonu,şömine konsepti, saunası ve 2 araçlık kapalı otoparkı var. Yere kadar kullanılan geniş cam yüzeyleriyle iç ve dış mekânların birbirine aktığı şeffaf bir kurgu yaratıldı.B2 tipi villalarımız tripleks olmakla birlikte uygulanan grangulezlerle bodrum katı gün ışığı ve kış bahçesi ile 2. yaşam salonu haline getirildi Genç ve ebeveyn odaları mekâna estetik ve fonksiyonellik katıyor. Çatı katında bulunan kule oda ve terası ister yatak odası ister çalışma odası isterse hobi odası olarak kullanabileceğiniz, beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmış detaylardan biri

Yüklenici Firma / Firmalar: Dap Yapı

Şelale Village Taşdelen Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri