Sinpaş Aqua City 2 Hakkında

Aqua City II. Etap, Şile yolu üzerinde, Ümraniye Çakmak köprüsünden yaklaşık 2 km sonra sağa dönüşte, A. Dudullu Mahallesi sınırları içinde, yaklaşık 110.000 metrekare alanda, ormanla içi içe , su ile bütünleşmiş, depreme karşı güvenli, tamamı bitmiş bir Su Şehri. 2 yıllık bir tasarım ve projelendirme süreci geçirerek kendi içinde bir şehir olarak yapıldı. Projede 3 ayrı mimari kullanıldı. Kendine özel bahçesiyle Villalar; en üst kat dairelerinde kapalı yüzme havuzları bulunan Meridyen Bloklar, dubleks ve normal dairelerin yer aldığı Park Bloklar.

Doğal çevrenin güzelliğinin yanı sıra, sitemizde, yeşil alanlar, açık-kapalı yüzme havuzu, spor alanları, anfi tiyatro, market, kuaför, cafe, sosyal tesis, çocuk parkları, birbirinden farklı özellikte parklar, onlarca süs havuzu, yürüyüş yolları, açık ve kapalı otoparklar yer almaktadır.

Aqua City II, İstanbul'un zemin alt yapısı olarak en güvenli bölgelerinden birinde yer alıyor. Sitede 24 saat özel güvenlik görevlileri tarafından profesyonel hizmet veriliyor. Siteden günün belli saatlerinde Üsküdar ve Kadıköy' e ücretsiz servis olanağı var

Değerli Site Sakinimiz,
Size sitemizdeki yaşamınızı kolaylaştıracak bir takım özet bilgiler vermek istiyoruz:


•Sitemiz yaklaşık 110.000 m2 alan üzerine kurulu olup, 586 haneye ev sahipliği yapmaktadır.
•Sitemiz dahilinde ortak kullanıma açık bir adet kapalı ve bir açık açık yüzme havuzu ve yüzme havuzu bitişiğinde bir sosyal tesisimiz bulunmaktadır. Voleybol, basketbol ve mini futbol sahalarımız hizmetinize açıktır. Tenis konusunda lütfen yukarıdaki telefonlardan randevu alınız.
•Ortak kullanım alanları ücretsizdir. Ancak, yüzme havuzuna dışarıdan misafir getirilmesi ile ilgili konuda (zorunlu nedenlerle) bir takım sınırlamalarımız mevcuttur. Her dairenin 2 asıl ve 2 de misafir olmak üzere 4 adet açık havuz yüzme kartı hakkı vardır. Bununla ilgili başvurunuzu en yakın zamanda yapmanızı öneririz. Havuza girerken bu kartlarınızın lütfen yanınızda bulunmasına özen gösteriniz.
•Yüzme havuzu sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arasında açıktır. Havuza yüzme bilmeyenlerin ve 6 yaşından küçük çocukların girmesi yasaktır.
•Lütfen duş almadan havuzlara girmeyiniz. Yüzme havuzlarını lütfen temiz tutunuz. İçine veya çevresine çöp vb. şeyler atmayınız ve atılmasına izin vermeyiniz.
•Sitemiz aidatları, ait olduğu ayın 20 sine kadar, sitemizin banka hesaplarına ödenir. Ödemeyi yaparken blok ve daire numaranızı mutlaka belirtiniz. (Bu banka hesapları için lütfen yönetim ofisini arayınız)
•Gününde yapılmayan ödemelere, sistematik olarak ve yasa gereği aylık %10 gecikme zammı uygulanmaktadır. Ödemeleriniz ve hesap ekstreniz her ayın sonunda, yönetim ofisi muhasebe servisince posta kutunuza konulmaktadır.
•Komşularınızı lütfen rahatsız etmeyiniz. Unutmayınız ki, insanı saygın kılan başkalarının haklarına duyduğu saygıdır.
•Site güvenlik elemanları ile diğer görevlilerinin uyarıları, yönetimin talimatları uyarınca yapılmaktadır. Bu nedenlerle, bu uyarılara karşı bir itirazınız varsa bunu yazılı olarak ve lütfen yönetim ofisine yapınız.
•Blok girişlerine ve ilan panolarına asılan duyuruları lütfen okuyunuz. Bu uyarılar, site ortak yaşamını ilgilendiren konulara ilişkindir.
•Sitemizin müşterek yerlerinde herhangi bir tadilat yada değişiklik yapmayınız.
•Her türlü istek ve dileklerinizi, yönetim ofisinin yukarıdaki telefon ve fakslarına yada e-mail adresine iletebilirsiniz.
•Sitemiz dahilinde, acil durumlarda müdahale etmek üzere elektrik, sıhhi tesisat vb. arızalar için eleman istihdam edilmektedir.
•Sitemizde uygulanan genel kurallar, ilkeler ve sorularınız konusunda, yönetim ofisimizi haftanın 6 günü 09.00 - 18.00 arasında telefonla arayabilirsiniz.
•Sitemizde 24 saat süreyle güvenlik hizmeti mevcuttur. Ana kapı girişlerinde, site sakinleri dışında kişilerin girişine izin verilmez. Herhangi bir misafiriniz geldiğinde, size mutlaka telefonla haber verilir, onayınız alınır. Bu nedenle, tüm telefon bilgilerinizi lütfen en yakın zamanda yönetim ofisine iletiniz.
•Site içinde, aracınızı lütfen, otopark olarak ayrılmış yerlere park ediniz. Aracınızın plakasını, markasını, rengini ve modelini yönetim ofisine bildiriniz.
•Bağımsız bölümlerde köpek vs. hayvan beslenmesi, ancak komşuluk hukuku ve hüsniyet kaidelerine aykırı olmamak, bahçede veya site dahilinde veya bağımsız bölüm balkonlarında bu hayvanları bulundurmamak, bağlamamak, gezdirmemek şartı ile mümkündür. Bu konuda ana şart bu gibi hayvanların gerek blok yapılarda, gerek ana taşınmazda ve gerekse Sinpaş Aqua City'deki diğer bağımsız bölüm maliklerini rahatsız etmemektir. Aksi takdirde bu gibi hayvanları bulunduramazlar. (Yön.Planı. m.6/j)
•Apartman ortak yerlerine, geçişi yada acil durumlarda çıkışı engelleyecek eşya (bisiklet, çocuk arabası, çöp kovası vb.) yada cihaz koymayınız.
•Çöpleriniz sabah: 08.30 ve 16.00 da olmak üzere günde iki kez alınır. Lütfen, çöpleriniz için, sağlam, ağzı kapalı çöp poşetleri kullanınız.
•Bisikletler için, her blok önünde özel park yerleri mevcuttur. Çocuklarınızın bisikletlerini bu yerlere ve kilitli olarak park etmelerini sağlayınız.
•Huzurlu ve mutlu bir site yaşamı, hepimizin çabası ve ortak katkısı ile oluşur. Yönetim kurulu sizler arasından seçilen üyelerden oluşur. Bu görev bugün bize yarın ise size ait olacaktır. Göstereceğiniz hassasiyet ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Yüklenici Firma / Firmalar: Sinpaş

Sinpaş Aqua City 2 Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri