Sinpaş Pasha Yalı Evleri Hakkında

Pasha Yalı 70 dönüm alan üzerinde yalnızca 42 villadan oluşuyor. Sinpaş ‘ın 30. yıl prestij projesi olarak lanse edilen projede ileri yapı teknolojisi kullanılmış ve detaylara son derece özen gösterilmiş. 365 gün kullanılmak üzere yapılan Pasha Yalı evlerinde yerden ısıtma sistemi, yazın serin kışın sıcak muhafaza eden izolasyon sistemi ( montolama) yapılmış.

Sinpaş’ın Satış ve Pazarlama yetkililerinin verdiği bilgiye göre, 4 hafta olarak planlanan satış kampanyasının ilk 2 haftasında evlerin nerdeyse tamamı satılmış. Bu kadar ilgi görmesinin nedenini ise, öncelikle Sinpaş’ın 30 yıllık tecrübesine duyulan güven, evlerin rüya gibi olması ve fiyatlarının çok uygun olması olarak değerlendiriyorlar.

Pasha Yalı TEM otoyolu bağlantısıyla İstanbul’a 30 dakikalık mesafede, Alipaşa’da... Silivri’ye komşu.
Kapısından içeri girdiğiniz anda büyüleyen, insanı baştan çıkartan mimarisiyle, konfordan vazgeçmeyen iç mekanları ve estetik dış cepheleriyle Pasha evleri adeta görsel bir şölen. Denize ve yeşile kucak açan mekanlar...

Göz alıcı peyzajıyla rengarenk çiçeklerin ve yemyeşil bitki örtüsünün ortasında Pasha Yalı. Yanı başınızda deniz, kumsal , yalnızca size ait özel havuz ve bahçe. Etrafınızı çevreleyen ağaçların tertemiz havası iyot kokusuyla birleşiyor. İç mekan kurgusu, dış cephe mimarisi ve hacmiyle Yalı Kanlıca ve Yalı Beylerbeyi baş döndürüyor.

Hobi Katı, Hobi katı dilerseniz dostlarınızla bilardo veya masa tenisi oynayabileceğiniz, dilerseniz cep sineması haline getirebileceğiniz özellikte bir mekan... Pratik mutfak hizmeti sunan kitchenette ve sauna yine bu katta

Havuz Katı, Bahçeye açılan, adeta havuza kucak açan muhteşem bir salon, seyir katına kadar yükselen galeriyi yeşile ve suya yansıtan geniş cam cephelerle daha da ihtişamlı... Aydınlık, yeşillikler içinde geniş bir mutfak... Özel bahçe ve havuza hizmet veren barbekü....

Seyir Katı, Bu katın diğer adı özgürlük katı; gençlere özgürlük, ebeveynlere özgürlük... Villanın bir ucunda ebeveyn süiti bir ucunda genç odaları ... Herbirinin özel banyosu ve özel balkonu... Aralarında ise sofa... Sofa zengin galeriye hakim... Buradan salonu,denizikumsalı,bahçenizi ve havuzunuzu izleyebilirsiniz.
Sinpaş’ın olgunluk çağındaki projelerinden en yenileri

Sinpaş, yeni projelere de imza atmayı sürdürüyor. Dev firmanın 2004 yılında da iki dev projesi bulunuyor. Sinpaş Sealybria ve Sinpaş Marenegro. Sinpaş dünyada örneğine az rastlanır bir mimariyle tasarladığı Sealybria projesiyle A plus kesimin zevk ve ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Marenegro ise yeşilin maviyle kucaklaştığı yerde: "Boğazın hemen ucunda Kilyos’ta, İstanbul’da."

Yüklenici Firma / Firmalar: Sinpaş

Sinpaş Pasha Yalı Evleri Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri