Trend Konutlari Hakkında

İstanbul'un yeni trendi Kurtköy, dünyanın en büyük motor sporları organizasyonlarının düzenlendiği İstanbul Park tesislerine ev sahipliği yapıyor. Hava trafiği her geçen gün artan Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı, Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi gibi seçkin eğitim kurumları,800.000 m2 alan üzerinde çok yakında inşa edilecek İstanbul'un en büyük uluslarası fuar merkezi, yapılması planlanan Pendik Marinası, kurulmaktaolan yeni üniversite kampüsleri ve beş yıldızlı otelleriyle; Kurtköy Türkiye'nin en önemli kültür, ekonomi ve turizm merkezlerinden biri oluyor...

Bu projede yalnızca İstanbul'un ve Türkiye'nin değil, dünyanın da her yerine yakın olacaksınız. Çünkü Trend, TEM ve E-5 karayolları arasında, İETT ana hareket noktasına komşu, Pendik Hızlı Feribotu ve Deniz Otobüsü İskelelerine 15 dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanına 5 dakikalık mesafede...

Dünya Kurtköy'ü keşfetti, şimdi sıra sizde!

Trend'de ana yapılar "T" formunda... Böylece hiçbiri birbirinin görüşünü kesmiyor. Manzaranız milli parklar kadar etkileyici... Görüş alanınızda birbiri ardına sıralanmış yapay göller ve yemyeşil bir dünya var.

Trend'de attığınız her adımda başka bir sürprizle karşılaşacaksınız: Ana yapıların 3. katlarında yer alan bahçeler, şeffaf kat koridorları, sanat galerisini andıran şık ve ferah lobiler...

Maksimum yeşil ve mavi alanlar

Trend'de tarihler boyu süregelen su-yeşil alan-insan birlikteliğinin en uyumlu şekliyle yeniden hayata geçişine tanıklık edeceksiniz. Masmavi göletler, yemyeşil ağaçlar, rengarenk çiçek bahçeleri arasında, doğanın tüm renkleri günlük yaşamınızın bir parçası olacak.

Eviniz size sıradan mı geliyor; birbirinin kopyası, kişiliği olmayan, tarzınızı yansıtmayan binalarda yaşamaktan sıkıldınız mı? O halde, harekete geçmenin tam sırası!
3. katta bahçe

Trend'de yaşam alanlarını renklendiren taze fikirler var: Blokları birbirine bağlayan ve tamamen cam profilden yapılan kat koridorlarında dolaşırken kendinizi ferah ve geniş bir sokakta yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.

3. katta bulunan bahçe ekstra yeşil alan yaratarak sokağa çıkmadan yeşille kucaklaşmanızı sağlayacak. Tavandan zemine kadar boydan boya uzanan Fransız balkonlar sayesinde manzaranız hiç kesilmeyecek; evinizde doğa ile iç içe yaşamanın tadını çıkaracaksınız.

Kuleli çatılar ve sütunlu saçaklar, konutlarıın estetik görünümlerine ayrı bir zenginlik katarken, size de çok uzaktan bile dikkat çeken, kendine özgü, modern ve kimlik sahibi bir mekanda yaşamanın ayrıcalığını hissettirecek.

Siz hiç 3. kattan bahçeye çıktınız mı? Ya da 5. kattaki dairenizden koridora adım attığınız anda gökyüzüyle karşılaştınız mı?

24 Saat residence hizmeti

Mutfak için malzeme mi gerekiyor, kuru temizlemeye gidecek giysileriniz mi var, halılarınız mı kirlendi? Arayın lobi görevlisini, tüm ihtiyaçlarını bir telefonla karşılansın.

Temizlik, posta dağıtımı, kuru temizleme ve laundry servisi; teknik yardım, öğrenci servisi asistanlığı gibi birçok kolaylık sunan residence hizmeti sayesinde, otel konforunu evinizde yaşayacaksınız. 24 saat, ana yapıların giriş çıkış kontrolünü gerçekleştiren lobi görevlisi aynı zamanda misafirlerinizi karşılayacak; 3 bloğu birbirine bağlayan ve 24 saat hizmet veren geniş lobi katı, trend sakinlerinin karşılaştığı, bir araya gelerek kaynaştığı, yaşam alanları haline gelecek.

Estetik bir anlayışla dekore edilen, sanat galerisi ve dinlenme köşeleri bulunan lobilerde komşularınızla sıcak bir atmosfer içinde, keyifli sohbetlere dalacaksınız.

Otel konforunu evinizde yaşamaya ne dersiniz? İşte karşınızda yeni trend: Residence hayatı...

Kullanımı rahat konforu standart

Trend'de yeni evli, çocuklu, emekli kısaca tüm ailelerin beklentilerine cevap veren 52 m2 1+1'den 151 m2 3+1'e kadar 16 farklı daire seçeneği var. "Akılcı" daire planları, modern hayatın gerekleri doğrultusunda, alan kullanımını maksimum seviyeye çıkaracak biçimde tasarlandı.

"Akılcı daire planları"

Ev hanımlarına her türlü kolaylığı sunan hazır mutfaklar, şık ve tam donanımlı banyolar, ferah yatak odaları, Fransız balkonlu geniş salonlar her dairenin sahip olduğu ortak özellikler...

Büyük metrekareler tarih oldu. Yeni trend kullanışlılığı ve konforu ön plana çıkaran, farklı ihtiyaçlara cevap veren, ideal büyüklükteki daireler.

Ihlamuru koklamak manolyaya bakmak

Kurtköy'de üç tarafı ormanlarla kaplı, 110.000 m2 arazi üzerine inşa edilen projede, onar katlı 29 bloğun oluşturduğu 10 ana yapıda 1436 daire bulunuyor. Trend'de tüm mimari detayların bir işlevi var. Ana yapıların "T" formunda tasarlanması yeşil alan oranını maksimum düzeye çıkarıyor.

Otoparklar ve yollar blokların arka cephelerinde gizlenmiş. Böylece mavi ve yeşil alanlardan oluşan geniş bir panorama elde edilirken, araçlar mümkün olduğu kadar gözden uzaklaştırılıyor. Doğayla aranıza hiçbir şey girmiyor.

Yaratıcılık, işlevsellik ve konfor. İşte Trend'in mutlu yaşam formülünü oluşturan üç sihirli sözcük!

Rengarenk çiçek bahçeleri, 7 adet yapay göl ve üzerlerinden geçen sevimli köprüler; yüzme havuzları ve ahşap platformlu güneşlenme terasları, gölgelik alanlar; çiçek bahçeleri, su kıyısına ve ağaçların arasına serpiştirilen çardak ve pergolalar; ana havuzun içinde yükselen palmiye adası...

Bu muhteşem manzara günün yorgunluğunu üzerinizden alacak. Çocuğunuz Trend'in kreşinde ya da oyun parklarında vakit geçirecek. Siz ise açık ve kapalı yüzme havuzundan sauna-Türk hamamına; jakuziden buhar odasına, fitness center'dan kafe ve lokantaya, vitamin bar'dan SPA merkezine pek çok olanağa sahip TrendyClub'ta yenilendiğinizi hissedecek, stresten arınacaksınız.

Hatta stresi özleyeceksiniz.

Açık yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Sauna
Türk hamam
Jakuzi
Buhar odası
Fitness center
SPA merkezi
Kafeterya
Lokanta
Günün birinde stresi özleyeceğiniz aklınızdan geçmiş miydi?

Önce jogging sonra shopping

Trend'de doğanın kalbinde yaşamanın keyfine varacaksınız. Hem de şehrin sunduğu olanaklardan vazgeçmeden. Yeşilin ve mavinin bir adım ötesi her türlü ihtiyacınızı karşılayacak bir alışveriş merkezi...

Komple kompleks

Güzellik salonundan eczanesine, kuru temizlemeden laundry'e, kafesinden lokantasına pek çok birime sahip alışveriş merkezinde günün en güzel saatlerini geçireceksiniz.

Kentin karmaşasından kurtulun! Şimdi trend "doğal yaşam".

Spora doymak

Trend'de her yaşa ve her zevke uygun spor aktiviteleri var; İster göletler etrafından, çiçek bahçeleri arasından geçerek siteyi dolaşan 1 kilometrelik yürüyüş parkurunda; isterseniz yüzme havuzlarında ya da TrendyClub'da sağlığınızı ve formunuzu koruyun. Trend'i seçmekle, sağlıklı bir hayata merhaba deyin...

Her zaman zinde olmak

Basketbol sahası
Voleybol sahası
Tenis kortları
Milli futbol sahası
Açık yüzme havuzları
Çocuk yüzme havuzları
TrendyClub
Badminton alanı
1 km. yürüyüş ve koşu parkuru
Satranç platformu
Çocuk parkları
Seçiminizi yapın, sağlıklı bir hayata merhaba deyin...

Önce kaostan uzak huzurlu bir yaşam, ardından Trend'in sunduğu spor aktiviteleri... İşte uzmanların sağlıklı yaşam reçetesi!


Güvenli zeminde kaliteli binalar

Anadolu yakasının zemini en sağlam bölgelerinden biri olan Kurtköy'de hayata geçen Trend, tüm dünyada depreme karşı en güvenli yapı tekniklerinden biri olarak kabul edilen "tünel kalıp sistemi" ile inşa ediliyor. Zemin etüdü yapılmış sağlam bir arazide yükselen konutların yapım aşamalarında en güncel deprem yönetmeliği uygulanıyor. Tüm konutların iç ve dış duvarlarında, kusursuz ısı, ses ve su izolasyonu için mantolama yapılıyor.

Özel güvenlik önlemleri

Güvenliği en son teknolojiden yararlanılarak sağlanan Trend'in ana girişinde otomatik araç tanıma sistemi bulunuyor. Yapı girişlerinde şifre sistemi; daireler, lobi ve site girişi arasında sağlanan haberleşme olanağı güveliği artıran diğer unsurlar. Ayrıca lobi görevlileri 24 saat hizmet veriyor ve sizin onayınız olmasızın hiçbir ziyaretçiyi içeri alınmıyor.

Trend'in modern yapı teknolojisi ve üstün güvenlik sistemleri ile uykularınız hiç bölünmeyecek!...

Kelebek Vadisi Evleri, Gizli Bahçe Konakları, Çekmeköy Evleri, Gümüş Vadi Villaları, Yenişehir Evleri, Dragos Drive, Dragos Drive 34, Manzara Konakları, Kozyatağı Evleri

Temelleri 1963 yılında atılan Dumankaya Grubu, başta inşaat olmak üzere, otomotivden yapı malzemeleri sektörüne ve sigortacılığına birçok farklı alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur.

Dumankaya Grubuna bağlı olan Dumankaya İnşaat 45 yıldan beri, başta toplu konutlar olmak üzere, iş merkezi, okul, resmi hizmet binası, sanayi sitesi, turistik tesis gibi inşaat sektörünün hemen her alanında pek çok önemli projeye imza atmıştır.

Kalitesi, deneyimi ve güvenirliği ile inşaat sektöründe bir marka haline gelen Dumankaya, bu güne kadar Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Çekmeköy Evleri, Gümüş Vadi Villaları, Yenişehir Evleri, Dragos Drive, Dragos Drive 34, Kozyatağı Evleri, Kelebek Vadisi Evleri gibi birçok çağdaş yerleşim merkezini hayata geçirmiş, binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

45 yıldır güven inşa ediyoruz...

İlk etaplardaki dairelerin hızla tükendiği Trend Projesi yeni bloklarla büyüyor. Projenin tam kalbindeki 260 dairelik yeni birim Trend Plus adını taşıyor. Her dairenin kapalı otoparka sahip olduğu bu bölümde yatırımcılar için stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelere daha çok yer verilmiş. Trend+ Plus’ta ayrıca özel bir kreş, açık yüzme havuzu ve kafeterya yapılması planlanıyor. Trend Plus’ta bulunan dairelerin ön satışına başlandı. Dairenizi seçerken avantajlı fiyatlardan ve daha fazla alternatiften yararlanabilmek için Trend satış ofisini bir an önce ziyaret edin,

E-5den Gelirken:

Pendik Tersane Kavşağından Sabiha Gökçen Havaalanı yönüne dönün, yaklaşık 5 km. sonra Kurtköy / Sultanbeyli yoluna sapın, ilk büyük kavşaktan sola dönün 3 km. sonra Trend'desiniz.

TEM'den Gelirken:

Pendik / Sabiha Gökçen / Kurtköy çıkışından girin, gişelerden sonra 2. sapak olan Akfırat İstanbulPark yoluna girin, ilk büyük kavşaktan sola dönün yaklaşık 3 km. sonra Trend'desiniz.

Adres: Eşref Bitlis Caddesi Kurtköy Pendik İstanbul

Yüklenici Firma / Firmalar: Dumankaya

Trend Konutlari Görseller

Şehirlere Göre Konut Projeleri

Firmalara Göre Konut Projeleri